| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV88 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV88 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Motor Modeli Uyumluluğu | C6.6-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C12 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 3259472, 2975350, 3312891, 1334995, CTPC7001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7.1 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C11 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C13 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4D34 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4D34 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C9 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |