| Ürün Modeli | VLV D5E Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Motoru Tak | VLV D5E Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC210B/EC210D/EC240B Ekskavatör, D5E ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D7E Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC Ekskavatör, D7E destekli Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV F3L2011 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Motoru Tak | VLV F3L2011 2,3L 3 Silindirli Doğal Emişli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC15C/EC17C/EC18C Mini Ekskavatör, F3L2011 ile güçlendirilmiş Kompakt Ekipman |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota V3307 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota V3307 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 4TNV98-94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 4TNV98-94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D22, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D22 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D15T, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D15T Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6M50, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6M50 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |