| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 3TNV88 |
| Aplikacja | Yanmar 3TNV88 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Zgodność modelu silnika | C6.6-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C7 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 3259472, 2975350, 3312891, 1334995, CTPC7001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C7.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C11 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (metal 4D34 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Mitsubishi 4D34 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |