| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV88 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV88 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Compatibiliteit van motormodellen | C6.6-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C12 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 3259472, 2975350, 3312891, 1334995, CTPC7001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C11 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C13 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D34 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D34 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |