| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Liebherr D934-motor (metaal MLS/oliebestendig elastomeer) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Liebherr D934, D936 viercilinder lijndieselmotor (7,0 liter, 122 mm x 150 mm) |
| Graafmachine modellen | Liebherr R934C, R916, R926, R944C |
| OE-nummers | 10135885, 10125000, 9274974, 10120844 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), oliebestendig elastomeer, corrosiewerende coating |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Liebherr D944-motor (metaal MLS/oliebestendig elastomeer |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Liebherr D944, D934 A7 4-cilinder lijndieselmotor (8,0 liter, 130 mm x 150 mm) |
| Graafmachine modellen | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| OE-nummers | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), oliebestendig elastomeer, corrosiewerende coating |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Cum mins 6CT K2-motor (metaal MLS/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins 6CT K2, 6CT 8,9 liter 6-cilinder turbodieselmotor (8,9 liter, 114 mm x 140 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC360-7/PC300-7, Zoomlion ZE330E, Shantui 933D, XCMG XE305D |
| OE-nummers | 3802629, 4025271, 5579026, 3802624, 3800558, 3802389 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), niet-asbest aramidevezel, PTFE anticorrosie-/oliebestendige coating |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins 6L K1-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcompo |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins 6L K1, 6L 8,9L 6-cilinder turbodieselmotor (8,9L, 114 mm x 145 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC400-7/PC360-7, Zoomlion ZE480E, LiuGong 922F, Lonking CDM6225 |
| OE-nummers | 4086758, 4089758, 4089759, 4025107, 3800558, 3802389 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins 6L K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcompo |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins 6L K2, 6L 8,9L 6-cilinder turbodieselmotor (8,9L, 114 mm x 145 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC450-7/PC400-7, Zoomlion ZE520E, LiuGong 936E, Lonking CDM6250 |
| OE-nummers | 4089758, 4089759, 4086758, 4025107, 3800558, 3802389 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins N14 K1-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcomp |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins N14 K1, 14 liter 6-cilinder turbodieselmotor (14 liter, 140 mm x 152 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC500-7/PC450-7, Zoomlion ZE600E, LiuGong 950E, Lonking CDM6300 |
| OE-nummers | 4089370, 4058790, 4089371, 3076189, 3008591, 3037537 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4M40 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4M40 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins N14 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcomp |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins N14 K2, 14 liter 6-cilinder turbodieselmotor (14 liter, 140 mm x 152 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC600-7/PC500-7, Zoomlion ZE700E, LiuGong 960E, Lonking CDM6360 |
| OE-nummers | 4089372, 4025069, 4025068, 3803613, 3803376, 4024918 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSX15 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietco |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSX15 K2, 15 liter 6-cilinder turbodieselmotor (15 liter, 137 mm x 169 mm, XPI-brandstofsyst |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC800-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE900D, CE750-8, Cater-stijl 352D |
| OE-nummers | 4352144, 4955595, 4025300, 4955590, 4352145, 4955596 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4L/S4L2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4L 1.5L, S4L2 1.758L 4-cilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, vloeistofgekoelde |
| Graafmachine modellen | Volvo EC35, Hitachi HR3.7, Kobelco SK30SR; TCM-vorkheftrucks, Mitsubishi-generatorsets |
| OE-nummers | 31A9400081, 31A0133300, 31A9406040, 31A04-33202, 31A32-01200, MD115472 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |