| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J05E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE-nummers | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Metalen volledige motorrevisiepakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige motorrevisie asbestpakkingset voor Mitsubishi S4S-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4S 3.331L viercilinder watergekoelde dieselmotor (natuurlijke aanzuiging/turbocompressor |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL BAAN EB706, EB706P; MitsubishiMS070, MS090; Komatsu PC30, PC4 |
| OE-nummers | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en -reparatie, compatib |
| Producttype | Volledige metalen pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S6S-motor (MLS/roestvrij staal) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S6S 5,65 liter watergekoelde dieselmotor met 6 cilinders (natuurlijke aanzuiging/turbocom |
| Graafmachine modellen | Caterzuil 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| OE-nummers | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Hino W04D-motor (metaal/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino W04D, W04DT 4.009L 4-cilinder watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Hino minigraafmachine, Komatsu PC120 |
| OE-nummers | 040100306, 040100341 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Hino W06D-motor (metaal/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0 liter 6-cilinder watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC200, PC220, Hino-graafmachine |
| OE-nummers | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSX15 K1-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietco |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSX15 K1, 15 liter 6-cilinder turbodieselmotor (15 liter, 137 mm x 169 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC700-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE700D, Cater-stijl 349D, Zoomlion ZE700E |
| OE-nummers | 4955596, 4352145, 4089169, 4955590, 4376104, 4025287 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSM 11-N K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafie |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSM 11-N K2, 10,8 liter 6-cilinder turbodieselmotor (10,8 liter, 125 mm x 147 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC490LC-7/XCMG XE490D, Zoomlion ZE470, LiuGong 950E, Hyundai R450 |
| OE-nummers | 4089998, 4089478, 3883220, 3328781, 3073509, 4003966 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV84-1 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV84-1 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |