| Productmodel | VLV D5E motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Passende motor | VLV D5E-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC210B/EC210D/EC240B graafmachine, door D5E aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D7E Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV F3L2011 Pakkingset voor motorrevisie |
|---|---|
| OE-nummer | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Passende motor | VLV F3L2011 2,3 liter 3-cilinder dieselmotor met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | VLV EC15C/EC17C/EC18C minigraafmachine, compacte uitrusting met F3L2011-aandrijving |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V3307 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V3307 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNV98-94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNV98-94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6D22 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6D22 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6D15T enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6D15T graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6M50 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6M50 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |