| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D5D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B, φορτωτές με τροφοδοσία D5D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D5E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5E |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC210B/EC210D/EC240B, φορτωτές με κινητήρα D5E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D6D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11716554, 20798191, 20798186, 20459845, VOE11716554 |
| Fit Engine | VLV D6D 5.5L 6κύλινδρος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B, φορτωτές με τροφοδοσία D6D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D6D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11716554, 11716553, 11712379, 20459845, VOE11716554 |
| Fit Engine | VLV D6D 6.06L 6κύλινδρος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B, φορτωτές με τροφοδοσία D6D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D6E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20459845, 15011854, 20798191, 11716554, VOE20459845 |
| Fit Engine | VLV D6E 5.7L 6κύλινδρος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160C/EC180C/EC210B/EC210C/EC235C, φορτωτές με κινητήρα D6E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 02937629, 02931663, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7D 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC, φορτωτές και γκρέιντερ με τροφοδοσία D7D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D12D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Fit Engine | VLV D12D 12,1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ (Τεχνολογία V-ACT) |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC360BLC/EC460B/EC480B, φορτωτές και μεταφορείς με κινητήρα D12D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |