| Ürün Modeli | VLV D5D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D5E Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Motoru Tak | VLV D5E Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC210B/EC210D/EC240B Ekskavatör, D5E ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D6D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11716554, 20798191, 20798186, 20459845, VOE11716554 |
| Motoru Tak | VLV D6D 5,5L 6 Silindirli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B Ekskavatör, D6D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D6D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11716554, 11716553, 11712379, 20459845, VOE11716554 |
| Motoru Tak | VLV D6D 6.06L 6 Silindirli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B Ekskavatör, D6D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D6E Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20459845, 15011854, 20798191, 11716554, VOE20459845 |
| Motoru Tak | VLV D6E 5,7L 6 Silindirli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160C/EC180C/EC210B/EC210C/EC235C Ekskavatör, D6E-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D7D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 02937629, 02931663, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7D 7,1 L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC Ekskavatör, D7D destekli Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D12D Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Motoru Tak | VLV D12D 12,1 L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (V-ACT Teknolojisi) |
| Başvuru | VLV EC360BLC/EC460B/EC480B Ekskavatör, D12D ile Güçlendirilmiş Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |