| Productmodel | VLV D5D asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Passende motor | VLV D5D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B graafmachine, door D5D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D5E motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Passende motor | VLV D5E-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC210B/EC210D/EC240B graafmachine, door D5E aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D6D metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11716554, 20798191, 20798186, 20459845, VOE11716554 |
| Passende motor | VLV D6D 5,5 liter 6-cilinder dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B graafmachine, door D6D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D6D asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11716554, 11716553, 11712379, 20459845, VOE11716554 |
| Passende motor | VLV D6D 6.06L 6-cilinder dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B graafmachine, door D6D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D6E Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20459845, 15011854, 20798191, 11716554, VOE20459845 |
| Passende motor | VLV D6E 5,7 liter 6-cilinder dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160C/EC180C/EC210B/EC210C/EC235C graafmachine, door D6E aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D7D metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 02937629, 02931663, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7D 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC graafmachine, door D7D aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D12D motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Passende motor | VLV D12D 12,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor (V-ACT-technologie) |
| Sollicitatie | VLV EC360BLC/EC460B/EC480B graafmachine, door D12D aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |