| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Kubota Z602 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota Z602 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| جزئیات بسته بندی | کیسه پلاستیکی، جعبه، کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، D/A |
| محل منبع | چین |
| گواهی | ISO 9001 |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 3TNV72 3TNE72 |
| برنامه | یانمار 3TNV72 3TNE72 بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D8K |
|---|---|
| شماره OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D8K 7.7L/7.8L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC350D/EC380D/EC300D، لودرها و باربرها با موتور D8K |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV F3L2011 |
|---|---|
| شماره OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 3 سیلندر 2.3 لیتری VLV F3L2011 دمش طبیعی |
| برنامه | مینی بیل مکانیکی VLV EC15C/EC17C/EC18C، تجهیزات فشرده با موتور F3L2011 |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیر اساسی موتور آزبست VLV D7D |
|---|---|
| شماره OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7D 7.1 لیتری |
| برنامه | بیل مکانیکی LR VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B، لودرها و گریدرهای D7D |
| وضعیت | کاملا نو |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور آزبست D4D |
|---|---|
| شماره OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| فیت موتور | موتور دیزل VLV D4D |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC140B/EC135B، لودرهای D4D |
| وضعیت | کاملا نو |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (6D14-T و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت گسکت تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6D14-T |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (4D34 فلزی و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 4D34 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (D04 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی D04 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |