| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4D88-O |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 729407-92660, YM129408-01330, 729601-92790; Rynek wtórny: YM129408-01331, 729407-92661, 4D88OGA |
| Dopasowanie silnika | 4D88-O, 4TNV88, 4TNE88 |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Komatsu PC45MR-3/PC50MR-2/PC55MR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2/ZX40U-3U i innego sprz |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 3TNV82 |
|---|---|
| Numer OE | 119812-01330 / 729505-92780 |
| Dopasowanie silnika | Silniki Yanmar 3TNV82, 3TNV82A, 3TNV82-B, 3TNV82-C wszystkich serii |
| Aplikacja | Yanmar: Minikoparka VIO30, VIO35, B30, B35. Kobelco: SK30SR, SK35SR. Takeuchi: TB135, TB250 Inne min |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 3TNC80 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 119812-01330; Rynek wtórny: 119812-01331, 3TNC80GASKET, 119812-01332 |
| Dopasowanie silnika | 3TNC80, 3TNC80-L, 3TNC80-RHK |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Yanmar B25, B32, B32-2, VIO30-2, VIO35-2 i koparek Sany SY16C napędzanych silnikam |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Isuzu 4BD2 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 5-87810462-0, 5-87810217-2, 5-87810462-1; Rynek wtórny: 5878104620, 5878102172, 4BD2GASKET |
| Model silnika | 4BD2, 4BD2T (turbodoładowany), 4BD2 wolnossący |
| Aplikacja | Pasuje do Hitachi EX100, EX150, EX120-5, ZAX120; Kobelco SK120-5, SK120-6; Koparki Sumitomo SH120, a |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Isuzu 4BD1T |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 5878103182, 5878102480, 5111410830; Rynek wtórny: 5878103182, 5878102480, 4BD1TGASKET |
| Dopasowanie silnika | 4BC2, 4BC2T (turbodoładowany), 4BC2 wolnossący |
| Aplikacja | Pasuje do Hitachi EX90, EX100, EX120, EX120-2, EX120-3, EX150; JCB JS110, JS130; Koparki Kobelco SK1 |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4D84-3 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 129002-22090, 129408-01330, 129002-22510; Rynek wtórny: 129002-22091, 4D843 USZCZELKA, 129408-0 |
| Model silnika | 4D84-3, 4D84E-3, 4D84-3 GB |
| Aplikacja | Pasuje do Komatsu PC40, PC45R-8, PC50UU-2, PC50MR-3; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040, 2050; Koparki D |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4TNE88 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 729407-92660, 129407-01340, 129704-01304; Rynek wtórny: 729407-92661, 129407-01341, 4TNE88GASKE |
| Dopasowanie silnika | 4TNE88, 4TNE88-ACG, 4TNE88-EAD, 4TNE88-HP, 4TNE88-NSR, 4TNE88-TB |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Case CX47/CX50B, Kobelco SK45SR-2/SK50UR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2, Kato 45N, Yan |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4D84-2 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: YM729432-92602, YM729432-92600; Rynek wtórny: YM729432-92601, YM729432-92603, 4D842GASKET |
| Dopasowanie silnika | 4D84-2, 4D84E-2 |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Komatsu PC40-7/PC45-1/PC50UU-2 i Yanmar B6 napędzanych silnikami 4D84-2. |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ | Zestaw naprawy remontu |
|---|---|
| Model silnika | 6090 |
| Typ silnika | Diesel |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Typ produktu | Kompletny metalowy zestaw uszczelek remontowych silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |