| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D5E |
|---|---|
| Numer OE | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5E |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC210D/EC240B, ładowarki z napędem D5E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika metalowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV F3L2011 |
|---|---|
| Numer OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Dopasuj silnik | VLV F3L2011 3-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l |
| Aplikacja | Minikoparka VLV EC15C/EC17C/EC18C, sprzęt kompaktowy napędzany silnikiem F3L2011 |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Kubota V3307 |
| Aplikacja | Koparki z napędem Kubota V3307, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 4TNV98-94 |
| Aplikacja | Yanmar 4TNV98-94 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6D22 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6D22 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6D15T itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6D15T |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6M50 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6M50 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |