| Ürün Modeli | VLV D6E/D6D TCD2012 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011856, 02937588, 02931662, 01-29061-03, 11716553 |
| Motoru Tak | VLV D6E/D6D Dizel Motor, Deutz TCD2012 L06 2V Dizel Motor |
| Başvuru | 2012 VLV EC210B/EC210BLC Ekskavatör, D6E/D6D/TCD2012 destekli Ağır Makine |
| Durum | Yepyeni |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (8DC9, 6D16, 4M40, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 8DC9 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (S6A, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi S6A Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (8DC9, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 8DC9 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D34, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D34 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D34 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D34 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D32 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D32 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D24, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D24 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D16T-R, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D16T-R Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D15T, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D15T Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |