| Compatibiliteit van motormodellen | C18 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 455-1185 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| machinetestrapport Maatwerkbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C15 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | C18 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D34 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D34 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV84-2 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV84-2 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Producttype | Koppakking voor Cummins 4BT3.9-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cum minuten 4BT3.9 |
| Graafmachine modellen | Zaak 688, 9010, 9010B |
| OE-nummers | 3283338, 3804896, 3802361, 4089648 |
| Materiaal | MLX meerlaags staal met Viton-coating |
| Producttype | Koppakking voor Cummins A2300-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cum minuten A2300 |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC80-1, PC120-1 |
| OE-nummers | 4900345, 4901032, 4900969 |
| Materiaal | Asbest (versterkt met stalen kern) |
| Producttype | Koppakking voor Cummins ISDE-4.5-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cum minuten ISDE-4.5 |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC160LC-8, Doosan DX160, Hyundai R150W-9 |
| OE-nummers | 4946620, 5346558, 4932217 |
| Materiaal | MLX meerlaags staal met Viton-coating |