| Ονομασία του προϊόντος | 3TNV82 Εγκατασκευή συμμόρφωσης μεταλλικού κεφαλιού |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Γιάνμαρ |
| Μοντέλο κινητήρα | 3TNV82, 3TNV82A, 3TNE82, 3TNV82A-B |
| Αριθμός OEM. | 119812-01330 |
| Υλικό | Συναρμολογημένο πολυεπίπεδο μέταλλο (MLS), ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Μέγεθος | Μέγεθος: 286mm, πλάτος: 165mm, πάχος: 1.70mm, διάμετρος τρύπας έμβολο: 83.50mm |
| Εφαρμογή | Κομπελκό SK30SR, SK35SR; Takeuchi TB135, TB138; Bob cat 323, 324; Hitachi EX40, EX45; Yanmar SV26 Μίνι Εκσκαφείς |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Μέχρι 450°C |
| Μέγιστη πίεση | Μέχρι 6,0 MPa |
| Βάρος | 10,0-1,7 kg |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο (προσαρμοσμένο λογότυπο/συσκευή/αριθμός εξαρτήματος/προδιαγραφές υλικού) |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Πιστοποίηση | ISO 9001 / TS 16949 |