| Nazwa produktu | 3TNV82 Metalowy zestaw uszczelnienia głowicy |
|---|---|
| Marka silnika | Yanmar |
| Model silnika | 3TNV82, 3TNV82A, 3TNE82, 3TNV82A-B |
| Numer części OEM | 119812-01330 |
| Materiał | Wzmocniony wielowarstwowy metal (MLS), odporny na korozję i ciepło |
| Wymiary | Długość: 286 mm, szerokość: 165 mm, grubość: 1.70 mm, średnica otworu tłoka: 83.50 mm |
| Zastosowanie | Kobelco SK30SR, SK35SR; Takeuchi TB135, TB138; Bob cat 323, 324; Hitachi EX40, EX45; Yanmar SV26 Mini Excavators |
| Maksymalna temperatura | Do 450°C |
| Maksymalne ciśnienie | Do 6,0 MPa |
| Waga | 10,0-1,7 kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Usługa OEM | Dostępne (logo/opakowanie/numer części/specyfikacje materiału) |
| Czas dostawy | 3-7 dni roboczych |
| Certyfikacja | ISO 9001 / TS 16949 |