| Ürün Adı | 3TNV82 Metal Başlık Dayanıştırma Seti |
|---|---|
| Motor markası | Yanmar |
| Motor modeli | 3TNV82, 3TNV82A, 3TNE82, 3TNV82A-B |
| OEM parça numarası. | 119812-01330 |
| Malzeme | Dayanıklı çok katmanlı metal (MLS), korozyona dayanıklı, ısıya dayanıklı |
| Boyutları | Uzunluk: 286mm, Genişlik: 165mm, Kalınlık: 1.70mm, Piston Değeri: 83.50mm |
| Uygulama | Kobelco SK30SR, SK35SR; Takeuchi TB135, TB138; Bob cat 323, 324; Hitachi EX40, EX45; Yanmar SV26 Mini Excavators |
| Maksimum sıcaklık | 450°C'ye kadar |
| En yüksek basınç | 6,0 MPa'ya kadar |
| Ağırlık | 10,0-1,7 kg |
| Garanti | 6 Aylık |
| MOQ | 1 set |
| OEM Hizmetleri | Kullanılabilir (Kustom Logo/Paket/Bölüm Numarası/Materyal Özellikleri) |
| Teslim Zamanı | 3-7 İş Günü |
| Sertifikasyon | ISO 9001/TS 16949 |