| نوع محصول | کیت کامل واشر بیل مکانیکی Yanmar 3TNE76 |
|---|---|
| شماره OE | 119717-01331، سازگار با 119737-01330، 11971701331، 100% مطابق با تجهیزات اصلی برای تناسب کامل و نصب |
| تناسب موتور | مناسب برای موتور دیزلی Yanmar 3TNE76 (سازگار با 3TNE76-BJ, 3TNE76-BKB, 3TNE76-BKBC, 3TNE76-DJ, 3TNE7 |
| برنامه | Yanmar VIO20، VIO25، VIO25-3، SV20؛ کوماتسو PC22MR-3، PC26MR-3; Takeuchi TB216, TB219, TB225; مینی ب |
| حمل و نقل در سراسر جهان | عرضه مستقیم کارخانه، قیمت رقابتی، تحویل سریع (3-7 روز کاری برای اقلام موجود در انبار، 10-25 روز برای |
| سازگاری مدل موتور | CTP C3.3 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC33001A، CTPC33002B، 520-8292، B291-8885، 447-8572 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3116 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 9X6445/331328 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-0 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3306002A، CTP3306002B، CTP3306002C، CTP3306010A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C1.1 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC11001A، 2664325، 7X2521، CTPC11002B، CTPC11003C |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C2.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C6.6 تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC66001A، CTPC66002B، 320-4440، 3204440، 420-7594، 526-4592 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-N |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 1118015، 7E6167، 7W7546، CTP3306010A، CTP3306012C |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3406 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3406082B، CTP3406028A، CTP3406051C، CTP3406022A، 2D5383، 3E7491 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |