| Zgodność modelu silnika | CTP C11 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6SD1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6SD1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | ISUZU 3KC1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 3KC1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6WG1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6WG1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | 6HK1-0 (wtrysk bezpośredni) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do koparki Isuzu 6HK1-0 (wtrysk bezpośredni) |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | 6HK1-N (wtrysk elektroniczny) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do koparki Isuzu 6HK1-N (wtrysk elektroniczny) |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6D22 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6D22 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6D14-T itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6D14-T |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |