| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Komatsu 6D95 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem metalowym Komatsu 6D95, traktory, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 3TNV84-3 |
| Aplikacja | Yanmar 3TNV84-3 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE08 Azbest |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Zgodność modelu silnika | CTP 3116 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 9X6445/331328 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C1.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C3.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C4.2 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do naprawy koparki Yanmar 4TNE98 4TNE94 |
| Aplikacja | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Koparki z napędem, traktory, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Zgodność modelu silnika | CTP C2.2 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (metal 6D32 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Mitsubishi 6D32 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |