| Ürün Tipi | Komatsu 6D95 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D95 Metal Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV84-3 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV84-3 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE08 Asbest |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE08 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3116 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 9X6445/331328 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C1.1 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C3.3 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C2.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D32 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D32 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |