| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3306-0 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.6 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-O Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3306-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C-9 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-N (Elektrik Enjeksiyonlu) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.4 (Doğrudan Enjeksiyon) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Uyumlu motor modeli | DOOSAN D1146 |
|---|---|
| Motor Modeli | DOOSAN D1146 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3126 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | OE 2223909/7W6552 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |