| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4D34 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4D34 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Isuzu 3LD1 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 3LD1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Isuzu 4BD1 (Asbest Malzemesi) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 4BD1 (Asbest Malzeme) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota D905 conta takımı |
| Başvuru | Kubota D905 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV84-2 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV84-2 Elektrikli Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Tip | Tamir Setleri |
|---|---|
| Motor Modeli | DC13 |
| Orijinal numara | 65.02501-0715 1783535 |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
| Marka adı | BOT |
| Ürün Modeli | HINO 914 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 04010-0001, 04010-80930, 11115-22710 |
| Motoru Tak | HINO 914 Dizel Motor |
| Başvuru | HINO 914 motorlu ekskavatörler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV F3L2011 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Motoru Tak | VLV F3L2011 2,3L 3 Silindirli Doğal Emişli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC15C/EC17C/EC18C Mini Ekskavatör, F3L2011 ile güçlendirilmiş Kompakt Ekipman |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 |