| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V3300 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V3300 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V1503 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V1503 Graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V3800 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V3800 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNE82 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNE82 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV84-2 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV84-2 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Producttype | Komatsu 6D107 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D107 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 4D94 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 4D94 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Compatibiliteit van motormodellen | C6.6-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C15 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |