| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota V3300 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota V3300 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota V1503 Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota V1503 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota V3800 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota V3800 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNE82 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNE82 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV84-2 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV84-2 Elektrikli Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D107 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D107 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 4D94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 4D94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Motor Modeli Uyumluluğu | C6.6-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7.1 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C15 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |