| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Universal για κινητήρες Mitsubishi Diesel (6D32 Metal, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού εκσκαφέα Mitsubishi 6D32 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan D1146 Αμίαντος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan D1146 Αμίαντος |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3306-0 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.4-O Άμεση Έγχυση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C6.6 Άμεση ένεση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Yanmar 4TNE98 4TNE94 |
| Εφαρμογή | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Ηλεκτροκίνητοι εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3306-N |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C-9 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.4-N (Ηλεκτρική έγχυση) |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C6.4 (Άμεση ένεση) |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |