| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6D32 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6D32 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibel motormodel | Doosan D1146 Asbest |
|---|---|
| Motormodel | Doosan D1146 Asbest |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP3306-0 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-O directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C6.6 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNE98 4TNE94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3306-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C-9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-N (elektrische injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C6.4 (directe injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |