| Συμβατός Κινητήρας | Πετρελαιοκινητήρας Doosan DL08 Inline 6-κύλινδρων με Υπερτροφοδότηση |
|---|---|
| Βασικοί Αριθμοί OE | 65.03901-0068, 65.99601-8054 (Συμβατό με 65.03901-0050, 65.02501-0505) |
| Αριθμός Ανταλλακτικού Aftermarket | DOOSAN-DL08-OVERHAUL |
| Στοιχεία Κιτ | Πλήρες Σετ Φλάντζας Χωρίς Αμίαντο, Επενδύτες Κυλίνδρων, Έμβολα Κράματος Υψηλής Αντοχής, Ελατήρια Εμβόλων, Πείροι Εμβόλων, Ασφάλειες, Κύρια Ρουλεμάν, Ρουλεμάν Μπιελών, Ροδέλες Αξονικής Φορτίσεως, Βαλβίδες Εισαγωγής/Εξαγωγής, Οδηγοί Βαλβίδων, Έδρες Βαλβίδων |
| Πρότυπο Υλικού | Φλάντζες Σύνθετου Υλικού Ανθεκτικές στη Θερμότητα Χωρίς Αμίαντο, Έμβολα Σφυρήλατου Κράματος Χάλυβα, Χάλυβας Ρουλεμάν Ανθεκτικός στη Φθορά, Σκληρυμένες Βαλβίδες Κράματος |
| Προδιαγραφές Κινητήρα | Κυβισμός: 7.6L; Διάμετρος x Διαδρομή: 108mm x 139mm; Λόγος Συμπίεσης: 16.8:1 |
| Εύρος Ισχύος | 151-257kW (202-345hp) @ 1800-2200rpm |
| Εύρος Ροπής | 932-1323 N*m @ 1200-1500rpm |
| Αξιολογήσεις Απόδοσης | Αντοχή Θερμοκρασίας Φλάντζας: Έως 600℃; Αντοχή Μέγιστης Πίεσης: 18MPa |
| Πρότυπο Κατασκευής | Πιστοποίηση ISO9001/IATF16949, Ανοχές Συμβατές με OEM, 100% Επιθεώρηση Πριν την Αποστολή |
| Συμβατά Μοντέλα | Εκσκαφείς: DX300LC, DX300LCA, DX320LC-7M, DX340LC, DX350LC, DX360LCA, DX380LCA Φορτωτές Τροχοφόροι: DL300, DL320-7M, DL350 |
| Καθαρό Βάρος | Περίπου 35-42kg |
| Περίοδος Εγγύησης | 6 Μήνες (Υπό Κανονικές Συνθήκες Λειτουργίας) |