| Compatibele Motor | Doosan DL08 Lijnmotor met 6 Cilinders en Turbo |
|---|---|
| Kern OE-nummers | 65.03901-0068, 65.99601-8054 (Compatibel met 65.03901-0050, 65.02501-0505) |
| Aftermarket Onderdeelnummer | DOOSAN-DL08-OVERHAUL |
| Kit Componenten | Complete Asbestvrije Pakkingsset, Cilinderbussen, Zuigers van Hoge Sterkte Legering, Zuigerveren, Zuigerpennen, Borgringen, Hoofdlagers, Drijfstanglagers, Axiale Lagers, Inlaat-/Uitlaatkleppen, Klepgeleiders, Klepzittingen |
| Materiaalnorm | Hittebestendige Asbestvrije Composietpakkingen, Gesmede Zuigers van Legeringsstaal, Slijtvaste Lagersstaal, Geharde Legeringskleppen |
| Motor Specificaties | Cilinderinhoud: 7.6L; Boring x Slag: 108mm x 139mm; Compressieverhouding: 16.8:1 |
| Vermogensbereik | 151-257kW (202-345pk) @ 1800-2200rpm |
| Koppelbereik | 932-1323 Nm @ 1200-1500rpm |
| Prestatiebeoordelingen | Temperatuurbestendigheid Pakking: Tot 600°C; Maximale Drukbestendigheid: 18MPa |
| Productienorm | ISO9001/IATF16949 Gecertificeerd, OEM-compatibele Toleranties, 100% Inspectie voor Verzending |
| Compatibele Modellen | Graafmachines: DX300LC, DX300LCA, DX320LC-7M, DX340LC, DX350LC, DX360LCA, DX380LCA Wielladers: DL300, DL320-7M, DL350 |
| Nettogewicht | Ongeveer 35-42kg |
| Garantieperiode | 6 Maanden (Onder Normale Gebruiksomstandigheden) |