| Uyumlu Motor | Doosan DL08 6 silindirli turboşarjlı dizel motoru |
|---|---|
| Temel OE numaraları | 65.03901-0068, 65.99601-8054 (65.03901-0050, 65.02501-0505 ile uyumludur) |
| Ardından satış kısmı numarası. | DOOSAN-DL08-ÜZERKÜM |
| Kit bileşenleri | Tam Asbestsiz Sıkıştırma Seti, Silindir Dökümleri, Yüksek Güçlü Alaşım Pistonlar, Piston Halkaları, Piston Pinleri, Çemberler, Ana rulmanlar, Bağlantı Çubuk rulmanları, Güç Yıkıcılar, Giriş / Egzoz Valfları,Valf Rehberleri, Valf Koltukları |
| Malzeme Standartı | Sıcaklığa dayanıklı asbest dışı kompozit kasetler, dövme alaşımlı çelik pistonlar, aşınmaya dayanıklı rulman çelikleri, sertleştirilmiş alaşımlı valfler |
| Motor Özellikleri | Çevre: 7.6L; Çukur × Vuruş: 108mm × 139mm; Sıkıştırma oranı: 16.8:1 |
| Güç aralığı | 151-257kW (202-345hp) @ 1800-2200rpm |
| Döner aralığı | 932-1323 N*m @ 1200-1500 rpm |
| Performans derecelendirmeleri | Paketin sıcaklık direnci: 600°C'ye kadar; maksimum basınç direnci: 18MPa |
| Üretim standardı | ISO9001/IATF16949 Sertifikalı, OEM'e Uyumlu Toleranslar,% 100 Gönderi Öncesi Denetim |
| Uyumlu Modeller | Kazı makineleri: DX300LC, DX300LCA, DX320LC-7M, DX340LC, DX350LC, DX360LCA, DX380LCA Tekerlekli yükleyiciler: DL300, DL320-7M, DL350 |
| Net Ağırlık | Yaklaşık 35-42 kg. |
| Garanti Dönemi | 6 ay (normal çalışma koşullarında) |