| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (6D32 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 6D32 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (metal 4D35 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Mitsubishi 4D35 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (4D32 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 4D32 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D6E/D6D TCD2012 |
|---|---|
| Numer OE | 15011856, 02937588, 02931662, 01-29061-03, 11716553 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D6E/D6D, silnik wysokoprężny Deutz TCD2012 L06 2V |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC210BLC 2012, maszyny ciężkie napędzane D6E/D6D/TCD2012 |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (azbest S4K-N itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki azbestowej Mitsubishi S4K-N |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników Diesla Mitsubishi (K4N itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi K4N |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (8DC9, 6D16, 4M40 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi 8DC9 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (S6K-O itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi S6K-O |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (S6A itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi S6A |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników Diesla Mitsubishi (S4K-N Metal itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Mitsubishi S4K-N |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |