| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C11 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C12 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C13 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Donanımı | Isuzu 6SD1 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6SD1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | ISUZU 3KC1 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 3KC1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | ISUZU 6WG1 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6WG1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | 6HK1-0 (Doğrudan Enjeksiyon) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6HK1-0 (Doğrudan Enjeksiyonlu) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | 6HK1-N (Elektronik Enjeksiyon) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6HK1-N (Elektronik Enjeksiyon) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D22, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D22 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (6D14-T, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 6D14-T Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |