| Ürün Tipi | Komatsu 6D125-8 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D125-8 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C12 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C13 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota D1305 Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota D1305 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota D1403 Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota D1403 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Modeli | VLV D6E/D6D TCD2012 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011856, 02937588, 02931662, 01-29061-03, 11716553 |
| Motoru Tak | VLV D6E/D6D Dizel Motor, Deutz TCD2012 L06 2V Dizel Motor |
| Başvuru | 2012 VLV EC210B/EC210BLC Ekskavatör, D6E/D6D/TCD2012 destekli Ağır Makine |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D4D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Motoru Tak | VLV D4D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC140B/EC135B Ekskavatör, D4D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | D4D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Motoru Tak | VLV D4D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC140B/EC135B Ekskavatör, D4D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D5D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D5D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |