| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 6D125-8 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C12 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C13 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας Kubota D1305 |
| Εφαρμογή | Kubota D1305 Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας Kubota D1403 |
| Εφαρμογή | Kubota D1403 Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D6E/D6D TCD2012 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011856, 02937588, 02931662, 01-29061-03, 11716553 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D6E/D6D, κινητήρας ντίζελ Deutz TCD2012 L06 2V |
| Εφαρμογή | 2012 VLV EC210B/EC210BLC εκσκαφέας, D6E/D6D/TCD2012-powered Heavy Machinery |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D4D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D4D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC140B/EC135B, φορτωτές με τροφοδοσία D4D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου D4D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D4D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC140B/EC135B, φορτωτές με τροφοδοσία D4D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D5D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B, φορτωτές με τροφοδοσία D5D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D5D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B, φορτωτές με τροφοδοσία D5D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |