| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Aplikacja | Komatsu 6D125-8 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D1305 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D1305, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D1403 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D1403, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D6E/D6D TCD2012 |
|---|---|
| Numer OE | 15011856, 02937588, 02931662, 01-29061-03, 11716553 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D6E/D6D, silnik wysokoprężny Deutz TCD2012 L06 2V |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC210BLC 2012, maszyny ciężkie napędzane D6E/D6D/TCD2012 |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika VLV D4D Metal |
|---|---|
| Numer OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D4D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC140B/EC135B, ładowarki z napędem D4D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika D4D Azbest |
|---|---|
| Numer OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D4D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC140B/EC135B, ładowarki z napędem D4D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika VLV D5D Metal |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D5D |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |