| Ονομασία του προϊόντος | 3TNV82 Συσκευή στεγνώσεων κεφαλής από αμίαντο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Γιάνμαρ |
| Μοντέλο κινητήρα | 3TNV82, 3TNV82A, 3TNE82, 3TNV82A-B |
| Αριθμός OEM. | 119812-01330 |
| Υλικό | Συμπυκνωμένη ίνα αμίαντου + μεταλλικό ένθετο |
| Μέγεθος | Μέγεθος: 286mm, πλάτος: 165mm, πάχος: 1.70mm, διάμετρος τρύπας έμβολο: 83.50mm |
| Εφαρμογή | Γιανμάρ VIO35-3, VIO35-5; Takeuchi TB125, TB135; Kobelco SK30SR, SK35SR; Bob cat 323, 324; Hitachi EX40 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Μέχρι 350 °C |
| Μέγιστη πίεση | Μέχρι 3,5 MPa |
| Βάρος | 10,0-1,7 kg |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |