| Productnaam | 3TNV82 Asbestkoppakket |
|---|---|
| Motormerk | Yanmar |
| Motormodel. | 3TNV82, 3TNV82A, 3TNE82, 3TNV82A-B |
| OEM-deel nr. | 119812-01330 |
| Materiaal | Gecomprimeerd asbestvezel + metalen inslag |
| Afmetingen | Lange: 286 mm, breedte: 165 mm, dikte: 1.70 mm, zuigergatdiameter: 83.50 mm |
| Toepassing | Yanmar VIO35-3, VIO35-5; Takeuchi TB125, TB135; Kobelco SK30SR, SK35SR; Bob cat 323, 324; Hitachi EX40 |
| Maximale temperatuur | tot 350 °C |
| Maximale druk | tot 3,5 MPa |
| Gewicht | 10,0-1,7 kg |
| Garantie | 6 maanden |
| MOQ | 1 set |
| Leveringstermijn | 3-7 Werkdagen |