| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J05E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر توربوشارژ هینو J05E، J05E-TG 5.123L |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK200-8، SK210-8، SK250-8، SK260-8; نیوهلند E215B، E235BSR |
| شماره های OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل فلزی برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر آزبست تعمیر اساسی کامل موتور برای موتور میتسوبیشی S4S |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی میتسوبیشی S4S 3.331 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | ستون Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; میتسوبیشی MS070، MS090; Komatsu PC30, PC40 |
| شماره های OE | 32A94-00040، 32A94-10040، 32A94-00010، 32A0102204، 32A9400030، HFM6460 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور، سازگاری |
| نوع محصول | کیت واشر فلزی تعمیر اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S6S (MLS/فولاد ضد زنگ) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر میتسوبیشی S6S 5.65 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Cater pillar 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| شماره های OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر کامل تعمیرات اساسی موتور هینو W04D (فلزی/غیر آزبست) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر هینو W04D، W04DT 4.009L آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | مینی بیل مکانیکی هینو، کوماتسو PC120 |
| شماره های OE | 040100306, 040100341 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور هینو W06D (فلزی/غیر آزبست) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر هینو W06D، W06DT، W06E 6.0L آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | کوماتسو PC200، PC220، بیل مکانیکی هینو |
| شماره های OE | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Cum mins QSX15 K1 (فلز MLS/گرافیت کامپوزیت با خلوص بالا) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | Cum mins QSX15 K1، موتور دیزل 6 سیلندر خطی 15 لیتری توربوشارژ (15 لیتر، 137 میلی متر × 169 میلی متر) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Komatsu PC700-8/Hyundai R805LC-7، XCMG XE700D، Cater pillar 349D، Zoomlion ZE700E |
| شماره های OE | 4955596, 4352145, 4089169, 4955590, 4376104, 4025287 |
| مواد | فلز MLS (فولاد چند لایه)، کامپوزیت گرافیتی با خلوص بالا (خلوص ≥98%)، پوشش ضد خوردگی / مقاوم در برابر |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Cummins QSM 11-N K2 (فلزی MLS/گرافیت کامپوزیت با خلوص بالا) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | Cum mins QSM 11-N K2، موتور دیزل 6 سیلندر خطی 10.8 لیتری توربوشارژ (10.8 لیتر، 125 میلی متر × 147 می |
| مدلهای بیل مکانیکی | Komatsu PC490LC-7/XCMG XE490D، Zoomlion ZE470، LiuGong 950E، Hyundai R450 |
| شماره های OE | 4089998, 4089478, 3883220, 3328781, 3073509, 4003966 |
| مواد | فلز MLS (فولاد چند لایه)، کامپوزیت گرافیتی با خلوص بالا (خلوص ≥98%)، پوشش ضد خوردگی / مقاوم در برابر |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 3TNV84-1 |
| برنامه | یانمار 3TNV84-1 بیل های برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |