| Typ produktu | Zestaw azbestowych uszczelek do pełnego remontu silnika do silnika Hino J05E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cylindrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny |
| Modele koparki | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Numery OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny metalowy zestaw uszczelek remontowych silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek azbestowych do pełnego remontu silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek azbestowych do silnika Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4S 3.331L 4-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą (wolnossący/turbodoład |
| Modele koparki | Słupek gąsienicowy 305,5, 305,5B, 305,5D; PEL ZADANIE EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komats |
| Numery OE | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek metalowych do silnika Mitsubishi S6S (MLS/stal nierdzewna) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | 6-cylindrowy, chłodzony wodą silnik wysokoprężny Mitsubishi S6S 5,65 l (wolnossący/turbodoładowany) |
| Modele koparki | Słupek Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Numery OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Hino W04D (metal/bez azbestu) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino W04D, W04DT 4.009L 4-cylindrowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą |
| Modele koparki | Minikoparka Hino, Komatsu PC120 |
| Numery OE | 040100306, 040100341 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Hino W06D (metal/bez azbestu) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0 l 6-cylindrowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą |
| Modele koparki | Koparki Komatsu PC200, PC220, Hino |
| Numery OE | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Cum mins QSX15 K1 (metalowy MLS/kompozyt gr |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Cum mins QSX15 K1, 6-cylindrowy rzędowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny o pojemności 15 litrów |
| Modele koparki | Komatsu PC700-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE700D, słupek Cater 349D, Zoomlion ZE700E |
| Numery OE | 4955596, 4352145, 4089169, 4955590, 4376104, 4025287 |
| Tworzywo | Metal MLS (stal wielowarstwowa), kompozyt grafitowy o wysokiej czystości (czystość ≥98%), powłoka an |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Cum mins QSM 11-N K2 (metal MLS/kompozyt gr |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Cum mins QSM 11-N K2, 6-cylindrowy rzędowy turbodoładowany silnik wysokoprężny o pojemności 10,8 l ( |
| Modele koparki | Komatsu PC490LC-7/XCMG XE490D, Zoomlion ZE470, LiuGong 950E, Hyundai R450 |
| Numery OE | 4089998, 4089478, 3883220, 3328781, 3073509, 4003966 |
| Tworzywo | Metal MLS (stal wielowarstwowa), kompozyt grafitowy o wysokiej czystości (czystość ≥98%), powłoka an |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 3TNV84-1 |
| Aplikacja | Yanmar 3TNV84-1 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |