| سازگاری مدل موتور | CTP C15 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 515-7889، 5157889، 3164810، CTPC15001A، CTPC15002A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | C18 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 227-1204، 2271204، CTPC18001B، CTPC18010C، 3196715 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیر اساسی موتور آزبست VLV D5D |
|---|---|
| شماره OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| فیت موتور | موتور دیزل VLV D5D |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC160B/EC180B، لودرهای D5D |
| وضعیت | کاملا نو |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D7E |
|---|---|
| شماره OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7E 7.1L |
| برنامه | بیل مکانیکی LR VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B، لودرها و گریدرهای مجهز به موتور D7E |
| وضعیت | کاملا نو |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیر اساسی موتور آزبست VLV D7E |
|---|---|
| شماره OE | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7E 7.1L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC، لودرها و گریدرهای D7E |
| وضعیت | کاملا نو |
| سازگاری مدل موتور | CTP C9 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 424-5181، 4245181، 424-3549، 559-5528، CTPC9005A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| تایپ کنید | مجموعه تعمیرات اساسی |
|---|---|
| مدل موتور | 6090 |
| نوع موتور | دیزل |
| گارانتی | 6 ماهه |
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر Kubota D1005 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota D1005 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| سازگاری مدل موتور | C6.6-N |
|---|---|
| شماره OE اصلی | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر Kubota V1503 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota V1503 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |