| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D5E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5E |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC210B/EC210D/EC240B, φορτωτές με κινητήρα D5E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC, φορτωτές και γκρέιντερ με τροφοδοσία D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV F3L2011 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Fit Engine | VLV F3L2011 2.3L 3-κύλινδρος ατμοσφαιρικός κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Μίνι εκσκαφέας VLV EC15C/EC17C/EC18C, συμπαγής εξοπλισμός με κινητήρα F3L2011 |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, ISO 9001 |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Kubota V3307 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα Kubota V3307 |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Yanmar 4TNV98-94 |
| Εφαρμογή | Yanmar 4TNV98-94 Ηλεκτροκίνητοι εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Universal για κινητήρες Mitsubishi Diesel (6D22, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Mitsubishi 6D22 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Universal για κινητήρες Mitsubishi Diesel (6D15T, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Mitsubishi 6D15T |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Universal για κινητήρες Mitsubishi Diesel (6M50, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Mitsubishi 6M50 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |