| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV D5E |
|---|---|
| شماره OE | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| فیت موتور | موتور دیزل VLV D5E |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC210B/EC210D/EC240B، لودرهای D5E |
| وضعیت | کاملا نو |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D7E |
|---|---|
| شماره OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7E 7.1L |
| برنامه | بیل مکانیکی LR VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B، لودرها و گریدرهای مجهز به موتور D7E |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیر اساسی موتور آزبست VLV D7E |
|---|---|
| شماره OE | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7E 7.1L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC، لودرها و گریدرهای D7E |
| وضعیت | کاملا نو |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D8K |
|---|---|
| شماره OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D8K 7.7L/7.8L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC350D/EC380D/EC300D، لودرها و باربرها با موتور D8K |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV F3L2011 |
|---|---|
| شماره OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 3 سیلندر 2.3 لیتری VLV F3L2011 دمش طبیعی |
| برنامه | مینی بیل مکانیکی VLV EC15C/EC17C/EC18C، تجهیزات فشرده با موتور F3L2011 |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Kubota V3307 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota V3307 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 4TNV98-94 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Yanmar 4TNV98-94 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزل میتسوبیشی (6D22 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6D22 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (6D15T و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6D15T |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزل میتسوبیشی (6M50 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6M50 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |