| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D12D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Fit Engine | VLV D12D 12,1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ (Τεχνολογία V-ACT) |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC360BLC/EC460B/EC480B, φορτωτές και μεταφορείς με κινητήρα D12D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D13D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Fit Engine | VLV D13D 12,8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ (Common Rail Injection) |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC480E/EC550E/EC750E, φορτωτές και μεταφορείς με κινητήρα D13D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, ISO 9001 |
| Μοντέλο προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV F3L2011 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Fit Engine | VLV F3L2011 2.3L 3-κύλινδρος ατμοσφαιρικός κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Μίνι εκσκαφέας VLV EC15C/EC17C/EC18C, συμπαγής εξοπλισμός με κινητήρα F3L2011 |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, ISO 9001 |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 6D170E5 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 6D170E5 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Isuzu 6wg1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Isuzu 6WG1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Kubota V2607 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα Kubota V2607 |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 4D94 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 4D94 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins 6BT K1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins 6BT K1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | ISUZU 6SD1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Isuzu 6SD1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |