| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D8K |
|---|---|
| شماره OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D8K 7.7L/7.8L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC350D/EC380D/EC300D، لودرها و باربرها با موتور D8K |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV D12D |
|---|---|
| شماره OE | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| فیت موتور | موتور دیزل 6 سیلندر توربوشارژ 12.1 لیتری VLV D12D (فناوری V-ACT) |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC360BLC/EC460B/EC480B، لودرها و باربرها با موتور D12D |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV D13D |
|---|---|
| شماره OE | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| فیت موتور | موتور دیزل 6 سیلندر توربوشارژ 12.8 لیتری VLV D13D (تزریق ریلی مشترک) |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC480E/EC550E/EC750E، لودرها و باربرها با موتور D13D |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV F3L2011 |
|---|---|
| شماره OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 3 سیلندر 2.3 لیتری VLV F3L2011 دمش طبیعی |
| برنامه | مینی بیل مکانیکی VLV EC15C/EC17C/EC18C، تجهیزات فشرده با موتور F3L2011 |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D170E5 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D170E5 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| اتصالات مدل موتور | isuzu 6wg1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی ایسوزو 6WG1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Kubota V2607 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota V2607 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 4D94 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 4D94 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| اتصالات مدل موتور | Cum mins 6BT K1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Cum mins 6BT K1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | ايسوزو 6SD1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی ایسوزو 6SD1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |