| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D12D motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Passende motor | VLV D12D 12,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor (V-ACT-technologie) |
| Sollicitatie | VLV EC360BLC/EC460B/EC480B graafmachine, door D12D aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D13D motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Passende motor | VLV D13D 12,8 liter 6-cilinder turbodieselmotor (Common Rail-injectie) |
| Sollicitatie | VLV EC480E/EC550E/EC750E graafmachine, door D13D aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |
| Productmodel | VLV F3L2011 Pakkingset voor motorrevisie |
|---|---|
| OE-nummer | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Passende motor | VLV F3L2011 2,3 liter 3-cilinder dieselmotor met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | VLV EC15C/EC17C/EC18C minigraafmachine, compacte uitrusting met F3L2011-aandrijving |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |
| Producttype | Komatsu 6D170E5 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D170E5 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Motormodel montage | Isuzu 6WG1 |
|---|---|
| Producttype | Isuzu 6WG1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V2607 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V2607 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Producttype | Komatsu 4D94 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 4D94 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Motormodel montage | Cum minuten 6BT K1 |
|---|---|
| Producttype | Cum mins 6BT K1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | ISUZU 6SD1 |
|---|---|
| Producttype | Isuzu 6SD1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |