| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D12D |
|---|---|
| Numer OE | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D12D 12,1 l (technologia V-ACT) |
| Aplikacja | Koparka VLV EC360BLC/EC460B/EC480B, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D12D |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D13D |
|---|---|
| Numer OE | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D13D 12,8 l (wtrysk typu Common Rail) |
| Aplikacja | Koparka VLV EC480E/EC550E/EC750E, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D13D |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV F3L2011 |
|---|---|
| Numer OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Dopasuj silnik | VLV F3L2011 3-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l |
| Aplikacja | Minikoparka VLV EC15C/EC17C/EC18C, sprzęt kompaktowy napędzany silnikiem F3L2011 |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D170E5 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D170E5, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6WG1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6WG1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do koparki Kubota V2607 |
| Aplikacja | Koparki z napędem Kubota V2607, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 4D94 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 4D94, traktory, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum minut 6BT K1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do remontu koparki Cum mins 6BT K1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6SD1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6SD1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |