| Ονομασία του προϊόντος | 4TNE94 Εγκατασκευή συμμόρφωσης μεταλλικού κεφαλιού |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Yanmar (συμβατό με τους κινητήρες Komatsu 4D94E, 4D94LE) |
| Μοντέλο κινητήρα | 4TNE94, 4TNV94, 4D94E, 4D94LE |
| Αριθμός OEM. | 129900-01331 (συμβατό με τις 12990001331, 129900-01330, 729901-01350) |
| Υλικό | Πολυστρωτός χάλυβας (MLS) - υψηλής αντοχής, ανθεκτικός στη διάβρωση, ανθεκτικός στη θερμότητα |
| Μέγεθος | Μέγεθος τρύπησης: 94mm, Στροφή: 100mm, Μετατόπιση: 2.78L, Μύθος: 1.2mm |
| Εφαρμογή | Επικεφαλής του ομίλου είναι ο κατασκευαστής, ο κατασκευαστής, ο κατασκευαστής, ο κατασκευαστής, ο κατασκευαστής, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές, οι κατασκευαστές |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Μέχρι 450°C |
| Μέγιστη πίεση | Μέχρι 6,0 MPa |
| Βάρος | 10,4-2,1 kg |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Πιστοποίηση | ISO 9001/TS 16494 |