| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D105 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D105 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| مدل موتور سازگار | دوسان DE08 |
|---|---|
| مدل موتور | دوسان DE08 |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D170E5 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D170E5 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D125-8 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D125-8 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D125-7 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D125-7 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D140E2 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D140E2 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D110 |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D110 |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D8K |
|---|---|
| شماره OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D8K 7.7L/7.8L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC350D/EC380D/EC300D، لودرها و باربرها با موتور D8K |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV F3L2011 |
|---|---|
| شماره OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 3 سیلندر 2.3 لیتری VLV F3L2011 دمش طبیعی |
| برنامه | مینی بیل مکانیکی VLV EC15C/EC17C/EC18C، تجهیزات فشرده با موتور F3L2011 |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیر اساسی موتور آزبست VLV D7D |
|---|---|
| شماره OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7D 7.1 لیتری |
| برنامه | بیل مکانیکی LR VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B، لودرها و گریدرهای D7D |
| وضعیت | کاملا نو |