| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D105 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D105, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE08 |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D170E5 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D170E5, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Aplikacja | Komatsu 6D125-8 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-7 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D125-7, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D140E2 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D140E2, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D110 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D110, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV F3L2011 |
|---|---|
| Numer OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Dopasuj silnik | VLV F3L2011 3-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l |
| Aplikacja | Minikoparka VLV EC15C/EC17C/EC18C, sprzęt kompaktowy napędzany silnikiem F3L2011 |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7D |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7D 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7D |
| Stan | Zupełnie nowy |